Wednesday, February 11, 2015

DucksWhile I was shooting the winter, I saw in the river charming family. Floating on the water itself without worrying about the cold.
The more I know about birds, which are served on a plate. Of those living do not know much, I think they were ducks.


 Kamienica River

14 comments :

 1. Uwielbiam je choć tak popularne, ale dlaczego kaczory muszą być piękniejsze. Zawsze zastanawiam się jak ptaki wytrzymują zimę z tymi gołymi nóżkami, a na zdjęciach dodatkowo lód, co prawda bardzo fotogeniczny.

  ReplyDelete
 2. Que patinhos lindos Mariusz.
  Uma família extremamente feliz e despreocupada. Uma imagem encantadora
  Um abraço,
  Gracita

  Sonhos e Poesia

  ReplyDelete
 3. We see that kind of duck around here as well. The males are quite colourful.

  ReplyDelete
 4. Lovely creatures!
  (so many sad news, i looking for more information in details. Lots of things going on in Greece too!I hope i will make a post for it! )
  Greetings Mariuz!!

  ReplyDelete
 5. Piękne zdjęcia i to nie tylko te z kaczkami (a raczej z kaczorami ;)). Zwłaszcza nocne fotki przypadły mi do gustu.

  ReplyDelete
 6. Ja nie pisałam, że muszą tylko, że są. Widać konwencja nic nie daje w świecie zwierząt.
  Dobrze, że ludzkie zwierzęta mają jakiś bat i cieszę się, że nie jestem dżenderowa mimo, że nigdy nie musiałam się bronić w życiu rodzinnym.
  Odnośnie tych bogaczy, to był jakiś ranking chyba w Wyborczej. Może najlepiej odprowadzanie podatki. Tacy porządniccy jesteście. Miasto macie ładne i zabytkowe (byłam po raz drugi w tamtym roku). Jednak bez obrazy, nie należy jednak do najpiękniejszych w Polsce. Przedmieścia tak jak wszędzie.
  Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 7. No widzisz, sam się doszukałeś "miastowych" notabli. To dobrze, że piszesz o tych nie umoczonych w jakieś przekręty, i jeszcze takich co miastu coś dali. To w dzisiejszych czasach wręcz niemożliwe.
  Jeśli chodzi o drogi, to ja nie mam zastrzeżeń. Marudzić można na Mazurach lub w Kotlinie Kłodzkiej (nie mam na myśli krajowych). Tam dziury omija się, jak po minach przeciwczołgowych lub jeździ po rasowych kocich łbach, aż zęby ci wchodzą w rezonans. No cóż się nie robi dla widoków lub zabytków.
  Mieszkasz w naprawdę fajnym mieście i nie zapomnianym przez Boga i ludzi. Jednak zawsze można marzyć o czymś lepszym. Jedno jest pewne przyrodę i zabytki masz na medal.
  Pozdrówki.

  ReplyDelete
 8. Beautiful! The European winter is magical.

  ReplyDelete
 9. The 1st shot is funny.
  The duck is very beautiful one, by your nice technique.

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...